Najbliższe miasta: Złoczew | Gniew | Torzym | Pruszcz Gdański | Malbork | Pelplin | Starogard Gdański | Gdańsk, Gdynia, Sopot | Sztum
Tczew -> Katalog Firm -> Instytucje i Urzędy ->

Kościoły TczewStrona: 1 z 1

Rokicka 1, 83-110 Tczew
tel. (58) 531-60-49
Parafia NMP Matki Kościoła

Jodłowa 15, 83-110 Tczew
tel. (58) 533-89-29, (58) 532-59-25
Parafia pod Wezwaniem Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
  
Nałkowskiej 10, 83-110 Tczew
tel. (058) 531-00-03
Parafia św. Franciszka z Asyżu

Spółdzielcza 1c, 83-110 Tczew
tel. (58) 531-25-17
Parafia św. Maksymiliana Kolbe

Strona: 1 z 1

NA MAPIE PODKATEGORIA KOŚCIOŁY
Znajdujemy się w dziale Kościoły . Wystarczy kliknąć w nazwę firmy, aby zlokalizować dokładne położenie interesującej nas działalności bądź instytucji z jak i okolic miasta.
OPIS PODKATEGORII

KOŚCIOŁY TCZEW

Parafia Tczew to podkategoria w której znajdziemy parafie i kościoły z miasta jak i okolic. Dział ten jest wyjątkowo przydany dla osób mających dzieci i planujących przyjąć chrzest święty jak również numery telefonów do każdego z kościołów będzie niezbędny przy przystępowaniu do aktu małżeńskiego. Bardzo dużo parafii jak i kościołów ma bardzo różny pogląd na to ile powinien kosztować ślub w kościele. Kościół Tczew to podkategoria należąca do kategorii Instytucje i Urzędy z tego względu, że kościół pomału staje się swojego rodzaju instytucją z tego względu, że bardzo dużo księży ma wyznaczone swoje ceny za odprawienie ślubu czy chrztu gdzie dawniej coś takiego było nie do pomyślenia. Kościół powinien przyjmować i udzielać chrztu czy aktu małżeństwa bezpłatnie bądź co najmniej co łaska. Niestety nie ma tego w kościołach i już w większości trzeba płacić według poddanych przez księży swoich cenników. Dlatego tak naprawdę należało by się zastanowić czy jest nam potrzebny ślub kościelny czy po prostu nas na niego niestań ? Nie ma sensu chyba poruszać bardziej tego temu. Nie jedna parafia odprawi msze za zmarłych z naszej rodziny za prawdziwe "Bóg Zapłać".

Kościół Tczew to również dział w którym znajdziemy nie tylko numery telefonów do poszczególnych parafii czy kościołów , ale znajdują też tu się inne ciekawe informacje, które pokażą nam jak dojechać do danego kościoła czy parafii. Parafie umiejscowione są zazwyczaj w określonych odstępach. Rzadko zdarza się tak, że mamy kościoły jeden obok drugiego. Może to tak naprawdę odróżnia banki od kościołów.
Kontakt
© Wszelkie prawa zastrzeżone 2016
Projektowanie stron internetowych
Npage Malbork